Підготовка дитини до школи

Вік 5 — 7 років у дитини найчастіше називають одним з найскладніших. У цьому віці ваше чадо не лише вчиться вступати у соціальні відносини з суспільством, але і на цьому етапі закладаються пізнавальні здібності дитини. Важливим аспектом є підготовка дитини до школи. Для цього слід звернути увагу на завдання для підготовки до школи, що розвивають пам’ять, посидючість, моторику рук. Це необхідно для того, щоб в подальшому правильно і впевнено навчитися писати букви і цифри і правильно і швидко навчити дитину читати. 

Ми пропонуємо Вам скористатися нашими послугами — Комплескні заняття для підготовки дитини до школи. Це  розвивально-пізнавальний курс для майбутніх школяриків, що включає захопливі заняття з математики, логіки,  комунікації та грамоти (навчання читання і підготовка руки до письма). Усі серйозні поняття про числа, цифри, величини, геометричні фігури, простір, час, букви і звуки, слова і речення, причинно-наслідкові зв’язки викладаються у легкій та доступній для розуміння ігровій формі.

Їх переваги:

1) Різноманітність цікавих і захоплюючих завдань. Це дуже важливо, адже однотипні вправи послаблять інтерес дитини. Ми заохочуємо дитину за правильно виконані вправи для підготовки до школи.

2) Завдання спрямовані на різні види розумовій діяльності — розвиток моторики, розвиток логіки, розвиток мислення у дітей 5-7 років.

3) Згодом дитина сама зможе виконувати практичні завдання і навіть здавати вам «на перевірку «, що ще більше підготує її до процесу шкільного навчання.

Головне — пам’ятати, що бажання вчитися прищеплюється дитині в дитинстві. Підготовка до школи — це завжди пізнавально, цікаво і не складно.

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Генерация пароля