В Центрі розвитку Лінгвіст діють курси з підготовки до ДПА та ЗНО (англійська мова, українська мова, математика). Наші професійні викладачі допожуть вам успішно підготуватися до іспитів та отримати найвищі бали. 

ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ — НЕ ПРОБЛЕМА
ЗАВДЯКИ ХОРОШІЙ ПІДГОТОВЦІ!

Якщо Ви бажаєте збільшити свої шанси на успішний вступ до престижного ВНЗ і значно прискорити процес підготовки до ЗНО — наші викладачі Центру розвитку Лінгвіст готові допомогти Вам! Наша програма підготовки до ЗНО — найефективніша і актуальна (розмовна практика в діалогах, жива використовувана граматика, використання відеоматеріалів), і це допомагає нашим випускникам домогтися найвищих результатів, підвищити впевненість в собі, вдосконалити навички розмовної мови і отримати практичні навички в правильному вирішенні тестових завдань. Заняття проводяться як індивідуально, так і в групах, сформованих за віковими категоріями та за рівнем володіння мовою.

ДПА та ЗНО з математики

Центр розвитку Лінгвіст продовжує набір учнів на курси математики (шкільна програма і підготовка до ДПА та ЗНО). Наш професійний педагог пояснить незрозумілі моменти і навчить вирішувати навіть найскладніші завдання. Почни Новий рік з отримання нових знань і нових можливостей! Не гай ні хвилини — запишись на курси прямо зараз! Наша адреса: Центр розвитку Лінгвіст, м.Верхівцеве, вул.Центральна, 58Б, тел .: 0508827575

Підготовка до ДПА та ЗНО з української мови

Центр розвитку Лінгвіст запрошує учнів на курс української мови та літератури для підготовки до ЗНО. Ми допоможемо швидше засвоїти матеріал шкільної програми та максимально підготуватися до успішної здачі ЗНО. Ви навчитеся вільно орієнтуватися у всіх розділах мовознавства, впевнено виконувати типові тестові завдання, а також освоїте необхідні стратегії написання твору. 

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Генерация пароля