ВІДКРИТТЯ ДИТЯЧОГО ТАБОРУ

4 липня 2019 року в Центрі розвитку ЛІНГВІСТ відбулось відкриття ДИТЯЧОГО ТАБОРУ. Тема дня «ПОДОРОЖ КРАЇНАМИ СВІТУ»
Діти побували в Греції, де відчули себе учасниками Олімпійських ігор, у Франції справжніми «Пікассо» малювали шедеври фарбами та мілками, в Японії ми конструювали з паперу «Орігамі», в нашій любій Україні ми ліпили нашу коронну страву «Вареники» та малювали символ нашої країни «Калину» 😊 Також не обійшлось без веселощів, в Африці ми відчули себе «Папуасами» та влаштували дискотеку під веселу, енергійну музику💃День пройшов весело та пізнавально📚ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС В ТАБІР, МИ ПРИГОТУВАЛИ ДЛЯ ВАС ЩЕ БАГАТО ЦІКАВОГО!

ДРУГИЙ ДЕНЬ «Звірополіс»

Другий день у дитячого табору у Центрі розвитку Лінгвіст відбувся за темою «Звірополіс». Діти відкрили дивовижний світ Фауни. Познайомилися з різноманітним тваринним світом; проходили через джунглі, як справжні експедитори; були в ролях тварин; змагалися у силі, спритності та швидкості; мали досвід мандрівки за картою світу. Приєднуйся до нашої команди!!! 

ДЕНЬ КАЗКИ

15 липня в Дитячому таборі Центру розвитку Лінгвіст відбувся День Казки. Дітвора подорожувала в чарівну країну Казок. Загадки, конкурси та творчі завдання викликали захват у наших дітей. Казка навчила дітей бути дружними, добрими і допомагати один одному. У День Казки в нашому таборі був іменинник — Киця Ваня, який пригостив дітей солодощами і отримав подарунок від нашого Центру. Запрошуємо новачків в наш табір).

изображение_viber_2019-07-16_12-29-00

«МОРЕ ХВИЛЮЄТЬСЯ РАЗ»

16 липня в Дитячому таборі Центра розвитку Лінгвіст пройшов під темою «Море хвилюється раз». На море ми не поїхали, але настрій створили))). Діти розважались і говорили про чарівний морській світ, з цікавістю робили поробки та відправили в плавання свої власноруч виготовлені морські кораблі. З нами весело, цікаво і безпечно. Приєднуйся до нашої команди. 

«МАНДРІВКА ДО НЕБА»

19 липня у Дитячому таборі Центру розвитку Лінгвіст діти вирушили у «мандрівку до неба» на власній повітряній кулі, яку зробили власноруч. В нашій творчій майстерні діти побудували літаки і зробили аплікацію Хмаринки. Приєднуйся до нас!!! Кожен день ми створюємо цікаві поробки, граємо в захопливі ігри, пізнаємо щось новеньке. 

«ДЕНЬ СОЛОДОЩІВ»

«День Солодощів» пройшов в Дитячому таборі Центру розвитку Лінгвіст. День був наповнений цікавими пригодами, спілкуванням, іграми та новими поробками. Діти виготовили різноманітні яскраві солодощі з пластиліну, кольорове морозиво з паперу. Всі мали відмінний настрій і отримали масу задоволення.

«ПОЛІТ У КОСМОС»

22 липня діти Дитячого табору Центру розвитку Лінгвіст вирушили у «Політ до таємничого космосу». Наші мандівники отримали багато цікавої інформації про простір, що існує за межами планети Земля (зірки, планети, сузір’я). Ми допомогли інопланетянам полагодити їх космічний корабель, а зробити це можна було побудувавши з геометричних фігур ракету. Спорудили літальний апарат, на якому можна було б долетіти до будь-якої планети. Наша подорож була найцікавішою.

«ДЕНЬ ТЕАТРУ»

26 липня в нашому Дитячому таборі пройшов «День театру». Він був присвячений творчості, акторській майстерності, культурі та театру. Діти приймали участь в театральній вікторині, виготовили героїв казки для вистави «Колобок» і потім самі стали її акторами. День вийшов насичений подіями, продуктивний і дуже цікавий, а дітки залишилися під великим враженням від спектаклю.

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Генерация пароля