Ви вирішили вступати до ВНЗ? Попереду здача ЗНО? Або вам необхідний іноземну мову для роботи і спілкування в іншій країні? Для цього непогано було б підвищити свій рівень мови або почати навчання з нуля.

Центр розвитку Лінгвіст запрошує усіх бажаючих різних вікових категорій на курси вичення англійської мови. Це сучасні курси, які навчать вас говорити іноземною мовою правильно.

Вивчаємо іноземну мову разом!

Ми допоможемо Вам покращити навички англійської, а саме граматику та словниковий запас, а також посприяємо у підготовці до іспитів.

Вивчення англійської мови для дітей

Навіщо дитині вивчати англійську

Ми вивчаємо іноземний, щоб побудувати успішну кар’єру, переїхати на постійне місце проживання в іншу країну; або ж з тієї причини, що нам подобається вивчення іншої культури. Коли ми навчаємо англійській мові дитину, то тим самим розкриваємо перед нею всі ці можливості — з тією лише різницею, що це відбувається заздалегідь, за півтора-два десятка років раніше, ніж почнеться її доросле життя. Зі знанням англійської мови набагато легше побудувати кар’єру; а якщо виникне бажання, то і змінити свою долю, переїхавши в іншу країну. Уроки англійської для дітей — це ключ до багатьох дверей їх майбутнього.

Яскраво і цікаво вчимо з дітьми англійську

Зараз все частіше англійську мову починають вивчати з самих ранніх років. Оскільки існує всім відомий факт про те, що мозок маленьких дітей у віці до семи років здатний сприймати і запам’ятовувати величезну кількість інформації.

Саме тому розроблено багато методик, які роблять вивчення англійської цікавим саме для дітей.

Ігри для вивчення англійської для дітей є основною формою навчання іноземної мови. Гра — найдієвіший спосіб захопити і зацікавити дитину. Вона створює невимушену обстановку, в якій навчання відбувається легше. Тому в роботі з дошкільнятами і молодшими школярами наші викладачі підносять матеріал у вигляді гри. В процесі гри дітки не лише запам’ятовують нові слова, вирази або правила, але також розвивають увагу, пам’ять, мислення, спостережливість і, звичайно ж, творчі здібності. 

 

З нами вивчати англійську мову весело та цікаво

Центр розвитку Лінгвіст пропонує найцікавіший та простий спосіб вивчення англійської мови. На уроках ми використовуємо різні ігри, картки, відео та аудіоматеріали. Наші учні активні на уроках та із задоволенням і легкістю спілкуються англійською. Хочешь весело та швидко вивчити англійську мову — приходь до нас! 

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Генерация пароля