У кожному з нас є творча жилка. Потрібно тільки вміти розкрити свій талант, знайти те заняття, яке буде дійсно приносити радість. А щоб вибір був простіше, наша арт-студія  пропонує програму різних навчальних курсів.

Так, для дітей і дорослих у нас працює художня студія — повноцінний курс, який допоможе Вам освоїти ази живопису і малюнка. На кожному занятті Ви будете відстоювати нові прийоми, спробуєте різні техніки, розберетеся у всіх тонкощах композиції і колористики. А заодно зможете вибрати, що Вам ближче — живопис або графіка, і після відвідин школи розвивати свої таланти. В нашій студії чекають учнів різних вікових груп, зокрема, доступні заняття з малювання для дітей. Наш викладач допоможе по-справжньому полюбити живопис і подружитися з нею вже з малих років.

Handmade стає все більш модним захопленням. Зроблена своїми руками листівка або іграшка, цінується набагато вище купленої в магазині. Адже в виготовлення таких подарунків вкладається не тільки вміння, але і частинка душі. 

На нашіх заняттях вам покажуть, як з плюшу або паперу створити щось живе, справжнє і тепле. Випробуйте свої навички, можливо, це саме те, в чому ви особливо гарні.

Ми, з задоволенням, навчимо Вас тому, що любимо і вміємо!

 

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Генерация пароля